DATE DE CONTACT

Pentru orice informație legată de mărcile Jaguar și Land Rover ne puteți găsi la adresa: 
Pitești, DN 65B, Nr. 11, Zona Comercială, Jud. Argeș, România
precum și la următoarele numere de telefon sau adrese de e-mail: 


Tel.: 0733.733.300

        0248.612.261

E-mail: sales@britmotorag.ro

                  service@britmotorag.ro

Interval orar:

Luni - Vineri: 9:00 - 18:00

Exterior JLR Full.jpg

Sales

Ionuț Benga - Director Vânzări 
0733.733.319

ionut.benga@britmotorag.ro

 

Dorin Croitoru - Consilier Vânzări 
0733.733.316

dorin.croitoru@britmotorag.ro

 

Alin Diaconescu - Consilier Vânzări
0733.733.305

alin.diaconescu@britmotorag.ro

Marketing

Oana Toader - Marketing Manager
0733.733.317

oana.toader@britmotorag.ro

Service

Alexandru Cârstoiu - Manager Coordonator Service 
0733.733.315

alexandru.carstoiu@britmotorag.ro

Alexandru Bran - Manager Piese și Accesorii 
0733.733.308

alexandru.bran@britmotorag.ro

Emanuel Lăpuște - Șef Atelier 
0733.733.312

emanuel.lapuste@britmotorag.ro

Nicu Rădulescu - Responsabil Garanții 
0733.733.307

nicu.radulescu@britmotorag.ro

Ionuț Anghel - Consilier Service 
0733.733.320

ionut.anghel@britmotorag.ro

Marian Dumitrescu - Consilier Service 
0733.733.337

marian.dumitrescu@britmotorag.ro